"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Антонов" працює над зменшенням залежності від РФ

"Антонов" работает над уменьшением зависимости от РФ

Український виробник літаків "Антонов" вивчає варіанти вестернізації надважкого транспортного літака Ан-124, щоб зменшити свою залежність від російських постачальників, повідомив Олександр Ківа виданню Aviation Week в кулуарах військово-транспортної конференції "Military Airlift & Rapid Reaction Operations 2015" у Севільї.

За нинішньої політичної ситуації, Україна перервала співробітництво з Москвою, що змушує Антонов шукати заміну російським запчастинам, для підтримання льотної придатності транспортних літаків Ан-124 "Руслан".

Антонов планує здійснити проект вестернізації одного з літаків, і встановити нові шини, гальма і авіоніку. Ця робота буде проводитися під час важкої форми планового обслуговування в 2016 році і буде супроводжуватися серією льотних випробувань, щоб сертифікувати нові деталі.

Читайте на Infokava.com: Уряд України вивів концерн "Антонов" з російсько-українського СП

"Політична ситуація різко збільшила потребу в західних частинах", розповів делегатам конференції Олександр Ківа, віце-президент і заступник генерального конструктора Антонова.

Ан-124 користується великим попитом в НАТО за останні 15 років. Ці літаки забезпечували перекидання важкої техніки та витратних матеріалів в Афганістан по програмі ATARES і стратегічні повітряні перевезення за програмою SALIS.

Хоча Антонов будує літаки, він також є оператором семи транспортних літаків Ан-124 і найбільшого у світі літака Ан-225 "Мрія". Вантажоперевезення виконуються екіпажами авіакомпанії Антонов.

Читайте на Infokava.com: Збірка першого літака Антонов Ан-178. ВІДЕО

Антонов в останні роки почав роботу над модернізацією своїх літаків. Оновлення кокпіта були спрямовані на зниження операційних витрат літака, в першу чергу за рахунок зниження екіпажу з шести до чотирьох осіб. Нова авіоніка зможе ще зменшити цю кількість, говорить топ-менеджер компанії.

Вестернізація не є ексклюзивом тільки для Ан-124. Компанія також працює спільно з Саудівською Аравією над модернізованим варіантом турбогвинтового транспортного літака Ан-32. Новий Ан-132 отримає двигуни Pratt & Whitney Canada і авіоніку Honeywell Primus Epic. Офіційний представник Антонова розповів Aviation Week, що успішна інтеграція систем Honeywell, швидше за все, призведе до їх установки на інші літаки Антонова, такі як новий турбореактивний Ан-178, який є конкурентом, як З-160 Transall, так і заміною Ан-12.

Ківа також підтвердив, що розробка і виробництво транспортних літаків Ан-70 заморожені, тому що винтовентиляторный двигун Д-27 виробляється тільки в Росії. Але компанія працює над новим Ан-188 з турбовентиляторными двигунами.

Ківа сказав, що, природно, буде різниця в продуктивності між цими версіями версії, що збільшить відстані зльоту і посадки. Але літак все одно зможе працювати з грунтовими аеродромами і брати на борт максимальне навантаження до 45 тонн. Двигун для Ан-188 ще поки не обраний.

Джерело

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини