Новости
Все новости

Російський міністр погрожує Україні страшним судом

20:07, 07 сен 2015
1 865
Російський міністр погрожує Україні страшним судомРосійська влада звернеться до суду і в МВФ, якщо Україна відмовиться погасити свій борг в повному обсязі і в строк.

Таку заяву зробив міністр фінансів РФ Антон Силуанов, передає ТАСС.

"Ми будемо звертатися до відповідних судових органів. Також ми, оскільки є учасником Міжнародного валютного фонду, будемо ставити це питання перед міжнародною фінансовою організацією про заможність тієї програми, яка сьогодні прийнята МВФ щодо України", - поінформував російський чиновник.

За його словами, РФ навіть не буде вступати в переговори з реструктуризації боргу України.

"$ 3 млрд, які ми вклали, повинні бути повернені РФ наприкінці поточного року, ми ці кошти спрямуємо на інфраструктурні, важливі для РФ проекти. Нам ці гроші дуже потрібні, особливо в нинішніх умовах... Тому ми будемо вимагати від наших колег, партнерів повернення в повному обсязі суми цього боргу відповідно до графіка", - підкреслив глава російського Мінфіну.

Нагадаємо, що наприкінці серпня Україна домовилася з основними кредиторами про списання 20% номіналу боргу. Угода, як очікується, дозволить скоротити боргове навантаження країни приблизно на $ 3,6 млрд. Крім того, в одному з розпоряджень уряду України викуплені РФ у кінці 2013 року єврооблігації на $ 3 млрд з терміном погашення в грудні 2015 року було включено до переліку боргових зобов'язань, що підлягають реструктуризації.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость