"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Постелі ёлкі палкі мокрі, ви скажіть спасібо, що мокрі а не грязні": в "Укрзалізниці" пояснили факт брудної білизни у вагонах

"Постелі ёлкі палкі мокрі, ви скажіть спасібо, що мокрі а не грязні": в "Укрзалізниці" пояснили факт брудної білизни у вагонахКерівництво Державного підприємства "Укрзалізниця" пояснило, що брудну постільну білизну видають пасажирам через "нестабільну економічну ситуацію" в країні.

Таку інформацію прес-служба компанії на своєму сайті у відповіді на запитання кореспондента ВВС Україна.

У запитанні йшлося про те, чому білизну, яка коштує пасажирові купейного вагона 18 грн, іноді видають брудною і з жирними плямами.

"Зазначаємо, що у зв’язку з нестабільною економічною ситуацією у 2014 році, Львівська залізниця недоотримала запланованих поставок постільної білизни", - сказано у відповіді компанії.

"На сьогоднiшнiй день є незначнi надходження нових комплектiв постiльної бiлизни, що дає можливiсть частково замiнити певну кiлькiсть комплектiв iз закiнченим термiном дiї. Приносимо Вам свої вибачення та сподiваємось, що найближчим часом ситуація покращиться. Дякуємо за розуміння", - йдеться у відповіді.

В "Укрзалізниці" також пообіцяли, що попередять працівників, відповідальних за якість підготовки постільної білизни, про "неприпустимість випадків, зазначених у зверненні".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини