"Підтримати"
Новини
Всі новини

Київський метрополітен працюватиме активніше

Київський метрополітен працюватиме активнішеЧерез зростання пасажиропотоку з 1 вересня Київське метро збільшить кількість потягів і зменшить інтервал руху на всіх лініях.

Таку інформацію повідомляє прес-служба КП "Київський метрополітен".

"На Святошинсько-Броварській лінії додатково курсуватимуть 54 потяги на добу, на Куренівсько-Червоноармійській – 44 і 74 потяги на Сирецько-Печерській лінії", - йдеться в повідомленні.

Крім того, на Святошинсько-Броварській лінії вводяться "засилочні" потяги - посадка на них буде здійснюватися не з кінцевої станції, а з наступної, щоб пасажири могли спокійно зайти в порожній вагон.

Вранці в робочі дні 5 поїздів зі станції "Лісова" (8:09, 8:15, 8:21, 8:27, 8:34) будуть відправлятися без пасажирів, посадка можлива зі станції "Чернігівська". Завдяки цьому у метрополітені сподіваються розвантажити станції "Чернігівська", "Дарниця", "Лівобережна".

Також змінюється час відправлення першого потяга зі станцій "Лісова" і "Чернігівська" у напрямку центру міста, а відповідно і режим їх роботи.

Зокрема, перший потяг буде відправлятися зі станції "Лісова" в 5:34, "Чернігівська" у 05:36. На вхід пасажирів на ці станції будуть відкриватися раніше: "Лісова" – вестибюль №1 у 05:25, вестибюль №2 у 05:28, "Чернігівська" – вестибюль №1 у 05:31, вестибюль №2 у 05:28.

У КП "Київський метрополітен" відзначили, це пов'язано з тим, що столична підземка переходить на зимовий графік роботи.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини