"Підтримати"
Новини
Всі новини

Уряд України виводить концерн "Антонов" з російсько-українського СП

Правительство Украины вывело концерн "Антонов" из российско-украинского СП

Уряд України вивело літакобудівний концерн "Антонов" з складу російсько-українського спільного підприємства (СП) "ОАК-Антонов".

Відповідні розпорядження опублікувала прес-служба Кабінету Міністрів.

"Погодитися з пропозицією міністерства економічного розвитку і торгівлі, державного авіабудівного концерну "Антонов" по виходу зазначеного концерну з спільного російсько-українського підприємства товариство з обмеженою відповідальністю "ОАК-Антонов", - йдеться в повідомленні.

Кабінет міністрів наказав держконцерну "Антонов" вжити заходів для забезпечення виходу із складу зазначеного підприємства.
Президент авіапідприємства "Антонов" Михайло Гвоздьов 7 вересня заявив про те, що держкомпанія планує повністю відмовитися від російських комплектуючих.

"донедавна частка російських деталей займала до 50%. Зараз російська частка знижена на 10%, компанія планує повністю відмовитися від російських комплектуючих в майбутньому. Для цього освоюються нові комплектуючі та деталі на українських підприємствах, що входять в структуру "Укроборонпрому", - повідомив Гвоздьов.

За його словами, у держпідприємства "Антонов" є замовлення на виробництво і реалізацію 43 літаків, а потужності дозволяють випускати щорічно 24 літаки на заводах у Харкові та Києві.

Держпідприємство "Антонов" має 70-річну історію, реалізує повний цикл створення сучасного літального апарату - від передпроектних наукових досліджень до будівництва, випробувань, сертифікації, серійного виробництва та післяпродажного обслуговування.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини