"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ліга чемпіонів УЄФА з футзалу: український клуб виграв стартовий поєдинок

Івано-франківський "Ураган" у Лісабоні провів матч стартового туру Елітного раунду Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу проти іспанського "Леванте".

Кожен з суперників прагнув розпочати свій шлях елітним раундом з перемоги, що призвело до постійних змін лідера. Забивати команди почали у середині першого тайму. Толра вивів іспанців вперед. Втім, українці відповіли аж двічі. Спочатку Коваль, а потім – Абакшин втілили свої нагоди у голи й дозволили "драконам" піти на перерву в якості лідерів.
Після відпочинку Толра завдяки швидкому голу оформив дубль, а Арача у середині тайму знову подарував "Леванте" мінімальний гандикап.
Втім, підопічні Максима Павленка витримали удар. Спочатку Коваль оформив дубль й зробив рахунок рівним. Потім свій другий гол забив Абакшин, а встановив фінальний рахунок у зустрічі Фаренюк.
Тож, 5:3 – чемпіон України здолав віце-чемпіона Іспанії.
У другому турі елітного раунду Ліги чемпіонів квартету "D" суперником івано-франкіців стане лісабонська "Бенфіка", яка у першому турі розгромила угорський "Халадаш" (8:3).
Джерело: Асоціація футзалу України

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.