"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна на Паралімпіаді увійшла в топ п'ятірку: плавці здобули ще три золота

Збірна України 28 серпня завоювала ще три золоті медалі на Паралімпійських іграх в Токіо. Михайло Сербін, Денис Дубров і Єлизавета Мерешко вивели Україну в топ-5 медального заліку, повідомляє УНІАН.

Михайло Сербін завоював золоту нагороду у плаванні на дистанції 100 метрів на спині.

У цьому ж запливі срібло виграв українець Віктор Смирнов.

Ще один український плавець Денис Дубров став найкращим на дистанції 200 метрів комплексом. Він випередив двох представників Китаю.

Також золоту нагороду виграла Єлизавета Мерешко - на дистанції 200 метрів комплексом. Для неї це вже друге золото на Паралімпіаді в Токіо.

Золото взяли також плавці Богодайко і Кріпак.

Таким чином, збірна України 28 серпня завоювала вже п'ять золотих медалей - все в плаванні.

Це дозволило української збірної увірватися в топ-5 медального заліку Паралімпіади.

Нагадаємо

Україну на змаганнях представляють 143 спортсмена в 15 видах спорту. Найбільше представництво в Україні в плаванні (40 спортсменів) і легкої атлетики (32).

На даний момент в активі нашої збірної 8 золотих, 16 срібних і 9 бронзових нагород. У медальному заліку Україна піднялася на п'яте місце.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.