"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українські спортсмени продовжують нас радувати: легкоатлети завойовують медалі

У хорватському Осієку відбувся Кубок світу з окремих видів багатоборства. В активі наших гімнастів дві нагороди, інформує Міністерство молоді та спорту України.

Ігор Радівілов став першим в опорному стрибку з результатом 14,716 балів. Діана Варінська посіла друге місце у вправах на колоді.
Щодо інших результатів чоловіків, то у паралельних брусах Петро Пахнюк став шостим, а Євген Юденков - восьмим. Останнє місце у фіналі посів Юденков і у вправах на коні. Серед жінок: Анастасія Бачинська фінішувала восьмою серед жінок у вільних вправах, і четвертою у вправі на колоді.
Для Радівілова це перша нагорода з чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики. На Євро-2021 український гімнаст став чемпіоном саме у опорному стрибку.

* * *

Легкоатлетка Вікторія Ткачук продовжила переможну серію змаганнями серії "World Athletics Continental Tour Bronze" в Женеві. Про це інформує ФЛАУ.

Українка здобула третю поспіль перемогу з бігу на 400 метрів з бар’єрами.
На двох попередніх турнірах, в Італії і Чехії, у Ткачук майже не було конкуренції. Вона вигравала по дві й більше секунд у своїх найближчих переслідувачок та зуміла виконати олімпійський норматив.
У Женеві Ткачук зуміла скинути понад три десяті секунди з особистого рекорду й перемогти з результатом 54,60 с. Бельгійка Полін Кукюйт, яка фінішувала другою, пробігла 400 метрів з бар’єрами за 54,95 с ("personal best").

Доповнення

Змагання серед чоловіків на дистанції 400 метрів з бар’єрами виграв естонець Размус Мягі (48,49 с).
У секторі для метання диска з рекордом змагань перемогла одна з лідерок "Діамантової ліги"-2021 кубинка Деня Кабальєро (60,25 м).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.