"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українські плавці здобули шість золотих нагород на турнірі в Люксембурзі

Українські плавці блискуче виступили на міжнародному турнірі 22nd Luxembourg Euro Meet 2020 на Люксембурзі. В активі наших спортсменів шість золотих нагород, а також рекорди змагань і здобуті ліцензії на Олімпіаду в Токіо-2020. Про це повідомляє iSport.

Особливо слід відзначити виступ лідера команди Михайла Романчука, який за чотири дні змагань виграв три золоті медалі - на дистанціях 400 м, 800 м і 1500 м. При цьому на дистанції 1500 м вільним стилем він встановив рекорд змагань.

Дарина Зевіна завоювала золото на дистанції 200 метрів на спині з результатом - 2: 09,85 хв. Цей результат дозволив їй не тільки побити рекорд змагань, а й отримати ліцензію на Олімпіаду в Токіо-2020. Також Зевіна виграла золото на дистанції 100 м на спині.

Ще одне золото нашій команді приніс Андрій Говоров на дистанції 50 м батерфляєм.

Владислав Бухова на дистанції 50 м вільним стилем виграв бронзу - 21,97 сек. і цей результат дозволив йому виконати олімпійський норматив. Він також став другим на дистанції 50 м батерфляєм з новим юніорським світовим рекордом - 23,14 сек.

У підсумку, тепер на 50-метрівці батерфляєм українці тримають і дорослий (Говоров), і юніорський (Бухова) світові рекорди.

Сергій Шевцов отримав бронзову нагороду на дистанції 100 м вільним стилем. Ще одну нагороду виграв Микита Коптєлов. Він став третім на дистанції 200 м брасом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.