"Підтримати"
Новини
Всі новини

Медальний залік Юнацької Олімпіади-2020 після дев'яти днів змагань

На Юнацьких Олімпійських іграх 2020 року завершився черговий змагальний день. 18 січня розігрували два комплекти нагород серед саночників. У дівчат-одиночок золоту медаль завоювала німкеня Мерле Фрабель, срібло дісталося її співвітчизниці Джесіці Дегенхардт. В двійці у чоловіків чемпіонами також стали німці - Моріц Ягер і Валентин Штодте.

Українська саночниця Юліанна Туніцкая, яка в цьому сезоні вже перемагала на юнацькому Кубку світу, посіла високе п'яте місце. А ось в чоловічих санях-двійках Вадим Микієвич і Богдан Бабура були дискваліфіковані.

Лідерство в загальному заліку утримує Росія - на її рахунку п'ять золотих, вісім срібних і шість бронзових нагороди. Відзначимо, що російські спортсмени беруть участь у змаганнях під національним прапором, незважаючи на те, що WADA відсторонило Росію від міжнародних змагань на чотири роки, включаючи Олімпіади, Паралімпіади і чемпіонати світу. Росіяни скористалися тим, що покарання не вступило в силу через апеляції в Спортивному арбітражному суді.

Слідом за Росією йде Швейцарія: п'ять золотих, п'ять срібних і три бронзових.

Замикає трійку змішана олімпійська команда (4, 4, 4). У складі змішаної команди дві медалі завоювали українці Софія Нестерова і Артем Даренський - вони завоювали бронзові медалі в складі команди Team Vision в парному катанні.

А перед цим хокеїсти Володимир Трошкін та Денис Пасько завоювали "золото" і "срібло" Олімпіади, виступаючи в складі різних команд.

Джерело: segodnya

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.