"Підтримати"
Новини
Всі новини

Харківський фотограф щоденно знімає війну з вікна власної квартири - чи є зміни

 

Відомий харківський волонтер Костянтин Кальметьєв розповів на своїй сторінці у Фейсбуці про не менш відомого харків'янина - фотографа Вадима Беликова, який з першого дня широкомасштабного вторгнення фотографує все, що відбувається у Харкові - і його кадри безцінні.

Але останнім часом знімки , які робить фотограф, набувають нового забарвлення.

"Відомий харківський фотограф Вадим Беликов мешкає на Салтівці. Будинок стоїть над яром, вікнами у бік Білгорода. У той час, коли всі нормальні люди відбігають від вікна і виконують правило двох стін і одного туалету, Вадик навпаки, біжить до вікна і знімає запуски ворожих ракет. А потім пише впоперек фотографії прямо посередині знімка "Vadym Bielikov" та й викладає цю жахливу красу в мережу. Ви, напевно, бачили хоча б одну з його фотографій. Вони дуже лаконічні та виразні.

І ось настав момент, коли Вадим став знімати запуски ракет не у бік Харкова, а за цілями над Бєлгородом! Тисячі вдалих тобі кадрів, Вадиме Миколайовичу! І щоб усі – у новому ракурсі!" - написав Кальметьєв.

До речі, не так давно, у останній декаді травня? Беликов взяв зі своєю книгою "Розтерзаний Харків" участь у Міжнародному книжковому ярмарку у Варшаві. І його твір весь час виставки був у перших рядках рейтингу!

InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме