"Підтримати"
Новини
Всі новини

Анатолій Шкрібляк: історія успіху торгово-розважального центру Nikolsky

Nikolsky – один із найпопулярніших торгово-розважальних комплексів у місті Харків. Чому він такий відомий, а також про наслідки влучання російської ракети й процес відновлення ТЦ розповімо в цьому матеріалі.  

 

Чому ТРЦ Nikolsky так полюбили харків'яни 

ТРЦ Nikolsky відомий серед харків'ян і гостей міста. Це сучасний комплекс від девелоперської компанії Budhouse Group, президентом якої є Шкрібляк Анатолій Васильович, про це йдеться в матеріалі Delo.ua. ТРЦ розташований на перетині головних вулиць – Сумської та Григорія Сковороди. 

Будівництво комплексу розпочалося у 2013 році. Ще під час зведення торговий центр встановив національний рекорд України як найбільша конструкція у вигляді купола. 

ТРЦ Nikolsky відкрили у травні 2021 року. Його площа становить 108 тис. м². На ній розміщено понад 150 закладів, серед них: 

  • магазини; 

  • ресторани; 

  • кав'ярні; 

  • боулінг; 

  • кінотеатр; 

  • спортивний клуб і багато іншого. 

Комплекс вважається однією з візитних карток  Харкова. На відміну від багатьох інших торговельно-розважальних центрів, Nikolsky має екстер'єр, який вписується в ансамбль площі, не порушуючи історичну атмосферу центру міста.

 

Влучання ракети та швидке відновлення ТРЦ

9 березня 2022 року російська ракета влучила в дах комплексу, знищивши вентиляційну камеру на п’ятому поверсі й два перекриття. За словами Анатолія Шкрібляка, були серйозно пошкоджені також купол, фасад і майже половина кліматичного й вентиляційного обладнання. 

Оскільки Харків потребував інфраструктурних об’єктів, Анатолій Шкрібляк ухвалив рішення щодо швидкого відновлення комплексу попри те, що російські війська були всього за 10 км від міста. 

Уже за два місяці запрацювали підземні поверхи з супермаркетом «Сільпо» та паркінгом. Протягом наступних місяців були відкриті 1-3 поверхи й частина четвертого. А безпосереднє відновлення місця ураження відбулося наприкінці 2023 року. 

Анатолій Шкрібляк зауважує, що поверненню частини харків'ян до рідного міста сприяло швидке відновлення інфраструктури. «Інвестиції – це сигнал для людей, що в місті є майбутнє», – додає він.

Нині ТРЦ Nikolsky повністю відновив свою роботу. За словами Шкрібляка Анатолія Васильовича, команда комплексу отримала чимало схвальних відгуків щодо такого рішення. 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини