"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Дія" оголосила про нову послугу: тепер можна через застосунок оформити картку NovaPay

 

Українці можуть відкрити платіжну картку NovaPay завдяки документам у додатку "Дія". Про це повідомила пресслужба застосунку "Дія".

Тепер українці можуть отримати платіжну картку NovaPay за 2 хвилини за допомогою додатку Дія. NovaPay – це міжнародний фінансовий сервіс, що вже понад 11 років надає зручні, швидкі та надійні платіжні сервіси.

Завантажте бета-версію застосунку NovaPay у Google Play, відправте документи через Дію для реєстрації та отримайте картку всього за 2 хвилини - йдеться у дописі.

 Для оформлення платіжної картки необхідно:

- у застосунку NovaPay ввести номер телефону та підтвердити його кодом з СМС;

- відправити копії паспорта й картки платника податків через Дію;

- заповнити коротку анкету

- підписати Анкету-заяву Дія.Підписом

Нагадуємо, NovaPay – це міжнародний фінансовий сервіс, що входить до групи компаній Нової пошти і вже понад одинадцять років надає зручні, швидкі та надійні платіжні сервіси онлайн і офлайн – у більш ніж 3 500 відділеннях Нової пошти.

За даними НБУ, компанія обіймає 35% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів. Також NovaPay входить до найбільших платників податків держави.

До речі, користувачі державного сервісу "Дія" відтепер можуть отримати витяг про місце проживання через додаток. Витяг про місце проживання може знадобитися при отриманні багатьох державних послуг, влаштуванні дитини в садочок, відкритті рахунку в банку тощо.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини