"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Одесі хотіли купити цукерок майже на мільйон гривень та какао на півмільйона

 

На жаль, дуже часто державні функціонери продовжують жити у якихось інших умовах, а не у стані війни. Чим вони керуються - розбиратися компетентним органам. А поки що треба зупиняти навалу з придбання дороговартісних товарів та послуг за рахунок державного бюджету, натомість спрямовуючи кошти на допомогу ЗСУ.

Робоча група з питань прозорості та підзвітності Одеської обласної державної адміністрації скасувала недосконалі тендери на суму 169 мільйонів гривень, включаючи закупівлі за завищеними цінами, такі як іспанські ялинки та цукерки, щоб запобігти фінансовим втратам і натомість підтримати солдатів.
 
Відбулося чергове засідання робочої групи "Прозорість та підзвітність", у ході якого було розглянуто чергову партію недолугих тендерів. Загалом, робоча група при ОВА вже відмінила тендерів на 169 млн грн. Про це у своєму tg-каналі повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

Понад 169 млн гривень - саме таку суму громади Одещини могли втратити через переплату на оголошених закупівлях. І саме таку суму робоча група при обладміністрації "Прозорість і підзвітність" заблокувала, щоб повернути її назад в бюджети для більш раціональних витрат. Передусім - на підтримку наших воїнів

Кіпер додав, що на засіданні групи, разом із представниками органів місцевого самоврядування, силовим блоком та громадськістю, було розглянуто чергові сумнівні тендери.

 "Зокрема закупівлю іспанських платанів на 100 тисяч, какао на майже півмільйона та цукерок на 795 тисяч. Під час цього засідання вдалося скасувати тендерів на більше ніж 63 мільйони гривень", - повідомив він, додаючи, що матеріали зібрані і направлені в правоохоронні органи.

Кілька місяців тому при Одеській ОВА за ініціативи Кіпера запрацювала робоча група "Прозорість та підзвітність". До складу робочої групи увійшли представники обласних управлінь СБУ, прокуратури та Нацполіції. А ще – Бюро економічної безпеки і НАБУ.

Робоча група, серед іншого, здійснює контроль за належним використанням коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, аналізує інформацію про закупівлі тощо.

Лдерело: УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме