"Підтримати"
Новини
Всі новини

Російські хакери взяли відповідальність за атаку на "Київстар" та натякнули на зрадників

 

Російська хакерська організація "Солнцепек" взяла на себе відповідальність за атаку на  "Київстар". Про це вона повідомила на своєму Tg-каналі, де звернулася до українського президента Володимира Зеленського. 

"Ми, хакери "Солнцепек", беремо на себе повну відповідальність за кібератаку на "Київстар". Ми знищили 10 тисяч комп'ютерів, понад чотири тисячі серверів, всі системи хмарного зберігання даних та резервного копіювання", - сказано у повідомленні. 

Хакери стверджують, що причиною атаки було те, що компанія забезпечує зв'язком ЗСУ (це ще вчора спростували у Сухопутних військах), державні органи та силові структури України. 

"Решті контор, які допомагають ЗСУ, приготуватися! Окрема подяка небайдужим співробітникам "Київстар", - додали хакери.

>Нагадаємо, 12 грудня відбулася масштабна хакерська атака на мобільного оператора "Київстар" — у користувачів перестав працювати інтернет та зник зв'язок. Через деякий час припинили коректне функціонування й інші сервіси - "ПриватБанк", "Ощадбанк" та Monobank. 

У "Київстарі" згодом заявили, що основна ціль атаки - руйнування IT-інфраструктури, яке, на жаль, частково сталося. Там наголосили, що "війна проходить не тільки на полі бою, а також і у віртуальному, і у кіберпросторі". 

Джерело: ZN,UA


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме