"Підтримати"
Новини
Всі новини

Постанову, що дублює скандальний законопроєкт №5655 відклали до повернення Зеленського

 

13 грудня Кабінет міністрів відклав голосування за постанову, що дублює скандальний законопроект №5655 – через витік інформації. 

Міністерство відновлення на чолі з віце-прем'єр-міністром Олександром Кубраковим та основні лобісти законопроекту (автор 5655 – голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк) підготували медійну кампанію адвокації корупційної містобудівної «реформи» в якості масштабного державного експерименту. Яку було зірвано оприлюдненням документа, повідомляє ZN.UA, 

Сьогодні засідала медійна група лобістів від влади. Обговорювалися кілька варіантів подальших дій: знімати постанову з розгляду взагалі без коментарів, коментувати та голосувати, знімати та коментувати. Робочий варіант зараз: від ідеї не відмовляємося, але даємо в медіа меседжі перед внесенням на голосування до КМУ.

«Чекають на повернення президента, радитимуться», – резюмувало джерело.

У момент написання новини стало відомо, що на ранок 14 грудня призначене позачергове засідання уряду і не можна виключати, що на ньому прем'єр може з голосу поставити на розгляд цю постанову-клон 5655.

13 грудня Міністерство відновлення опублікувало на своєму сайті інформаційне повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментальних проектів у сфері містобудівної діяльності». У повідомленні зазначено, що зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 29 грудня 2023 року.

 Нагадаємо, що у проекті постанови, йдеться, що уряд погоджується із пропозицією Міністерства розвитку громад щодо реалізації експериментальних проектів у сфері містобудівної діяльності. Документ складається з 232 сторінок і є по суті калькою скандального закону №5655. Цим кроком влада порушує Конституцію та закони, а також намагається обійти позицію європейських партнерів, зафіксовану у звіті Єврокомісії.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме