"Підтримати"
Новини
Всі новини

Парламент схвалив законопроєкт про створення Національного військового меморіального кладовища

 

Український парламент схвалив законопроєкт про створення Національного військового меморіального кладовища, яке, ймовірно, буде розташоване в Гатному, відхиливши попередню пропозицію щодо Биківні. Точне місце розташування буде визначено Кабінетом Міністрів за поданням відповідного органу виконавчої влади.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про створення Національного військового меморіального військового кладовища, який, імовірно, розміщуватиметься в Гатному Київської області, повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Зазначається, що ухвалення законопроєкту №10289 у цілому підтримали 303 народні депутати.

Він дає можливість фактично змінити місце кладовища: "місце розташування Національного військового меморіального кладовища визначається Кабінетом Міністрів України за поданням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни". Тобто за фактом, за інформацією від чиновників, це буде Гатне,

Железняк також зазначив, що в травні Рада ухвалила законопроєкт №9240, який визначав місце для Національного військового меморіального кладовища в "Биківні". Але законопроєкт досі не підписаний і навряд чи буде.

Нагадаємо, у травні Верховна Рада ухвалила рішення про створення в Україні Національного військового меморіального кладовища Національного військового меморіального кладовища Національного військового меморіального кладовища. Першу чергу Національного військового меморіального кладовища заплановано ввести в експлуатацію до кінця 2023 року.

Джерело: УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини