"Підтримати"
Новини
Всі новини

Уряд продовжив термін отримання військовими разової допомоги до Дня незалежності

 

Українцям, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, було призначено одноразову грошову виплату до Дня Незалежності. Через те, що деякі військові не змогли оформити виплату, уряд продовжив термін подачі документів.
 
 Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

Держава до Дня Незалежності України передбачає надання разової грошової допомоги військовим за особливі заслуги. Для цього військовослужбовці мали подати документи до 1 листопада. Однак до цього часу не всі встигли подати документи, бо перебували на виконанні бойових завдань.

Щоб розв'язати цю проблему та забезпечити виплату грошової допомоги всім військовим, які мають на неї право, Мінсоцполітики розробило постанову, ухвалену Урядом, - повідомили в міністерстві.
Таким чином, термін подання заяви на призначення грошової виплати до Дня Незалежності продовжено до 10 грудня 2023 року.

Нагадаємо, розмір виплат до Дня незалежності становить від 450 грн. до 3 100 грн. На них мають право:

  • особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) ув'язнені концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, визнані особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та інших причин;
  • учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності та колишні неповнолітні (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) ув'язнені концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також діти, народжені в зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків;
  • особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
  • члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, дружини (чоловіки) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружини (чоловіки) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та інших причин, які не одружилися вдруге;
  • члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України;
  • учасники війни та колишні в'язні концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, особи, насильно вивезені на примусові роботи, діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога.

Джерело: Соцпортал


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини