"Підтримати"
Новини
Всі новини

В боях за Україну загинув політв'язень часів Януковича Сергій Павліченко

 

На фронті загинув Сергій Павліченко, боєць 78 полку ДШВ. Це прізвище стало відомим в Україні у 2012 році, коли Дмитра І Сергія Павліченків - батька і сина влада часів Януковича засудила до довічного ув'язнення - батька і 13 років позбавлення волі - сина. за вбивство судді.

Це було повністю інспіроване судилище. Незважаючи на те, що справа була абсолютно сфальшованою, а троє свідків, які бачили вбивць з близької відстані, не впізнали у Павліченках злочинців, людей засудили.

Але на захист піднялися київські ультрас - молодший Павліченко був уболівальником київського "Динамо". Уболівальники не повірили у те, що батько й син скоїли вбивство. Київ увесь був у графіті "Свободу Павліченкам!", були масові акції протесту. Але звільнив батька й сина Майдан: вони потрапили до списку політв'язнів і отримали свободу у 2014 році.

Життя показало, хто є хто. Декілька днів тому тридцятирічний Сергій Павліченко загинув на війні, під Вербовим на Запоріжжі, захищаючи Україну. Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме