"Підтримати"
Новини
Всі новини

Порівняння Apple AirPods Pro першого і другого поколінь

Поява навушників Pro-версії Apple стала проривом, адже вони перші отримали нову внутрішньоканальну форму з надійним кріпленням та об'ємним звуком. Звичайні АірПодс були стандартними вкладишами, що навіть корисно під час руху жвавою вулицею - можна контролювати навколишнє оточення. Але нова версія виявилася набагато цікавішою. Про головні особливості першого та другого поколінь поговоримо далі.

Про головні особливості першого та другого поколінь поговоримо далі.

JxPl8fvuY6rpLkOI_re09hon936f93AJwjlWQC9YwPEMZUV90fsYqJg7gN-fFGYhba-gClj0uR19upHe02A7oKlbMORIERGPwQy4r1pd2OIQRNTag7Ywj4MdgqwReM8kTRZ0O0vlNHwcKEaadRRRgJfs

AirPods Pro 1 і 2: основні характеристики

Друге покоління, що з'явилося 2022 року, викликало справжній ажіотаж, адже за результатами презентації різниця була очевидна. Пізніше її підтвердили користувачі та експерти на незалежних тестах і в звичайному житті. Але варто порівняти характеристики AirPods Pro 1 і AirPods Pro 2:

 • контролюючий чіп змінився з Н1 на Н2, збільшилися продуктивність і швидкодія;
 • повна батарея навушників тепер тримає 6 годин замість 4,5, якщо не враховувати режим активного шумозаглушення;
 • до оптичних сенсорів і акселерометрів додався новий сенсорний датчик, необхідний для управління нарівні з датчиком натискання;
 • підтримка Siri залишилася незмінною, але тепер, крім пошукових запитів, можна віддавати команди голосом навіть без підключення до інтернету;
 • з'явилася підтримка більш просунутого Bluetooth 5.3, який оптимально підходить для електронної оптимізації звуку.

Зовні навушники і кейс виглядають точною копією першого покоління, хіба що трохи змінилися габарити. Зате з'явилося налаштування звуку під індивідуальні особливості слухача, а також перевірка щільності прилягання амбушюри. Для кращої сумісності в комплект входить цілих три пари різного розміру.

Переваги другого покоління

Різниця полягає не тільки в чипі - всю систему звуку було оновлено. Додали новий еквалайзер, динамічний контроль звучання та багато іншого. Висока пропускна здатність і аналіз звуку для відсікання сторонніх шумів гарантують максимальну ефективність без участі користувача. Не оминули увагою й особливі функції. Друге покоління AirPods отримало такі вдосконалення:

 • завдячуючи оновленому чипу Н2 підвищилося шумозаглушення, а звучання стало набагато чіткішим;
 • заряджати пристрій стало набагато простіше, навіть через стандартну шайбу від Apple Watch;
 • система ANC з подвоєною потужністю здатна заглушити всі побутові шуми;
 • у зарядному кейсі з'явився динамік, який подає звукові сигнали під час пошуку;
 • автономна робота навушників становить 6 годин, а з урахуванням повністю зарядженого кейса - 30 годин;
 • регулювати гучність тепер можна простим рухом уздовж навушника;
 • з'явився режим "Адаптивна прозорість", який сортує доступні зовнішні шуми;
 • функція "Автовиявлення вуха" допоможе автоматично перемкнути музику або голосовий виклик на навушники, коли їх вставлять у вухо.

Також у додатку можна активувати режим "Прослуховування", щоб дізнатися, про що говорять під час вашої відсутності. Достатньо покласти смартфон у потрібному місці та віддалитися не більше ніж на 20 метрів.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини