"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українське посольство готує евакуацію українців з Ізраїлю та сектору Гази

 

З Ізраїлю найближчим часом хочуть евакуюватися близько 200 українців, а з сектору Газа – близько 160 осіб. Про це сказав посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук.

«Посольство працює в посиленому режимі, щоб забезпечити евакуацію наших громадян до європейських країн, які є сусідами України – Молдови, Румунії, Словаччини та Польщі. Перший рейс заплановано на суботу, їм планують скористатися близько 200 українських громадян. Наступний рейс планується провести в неділю», - сказав Корнійчук.

Посол запевнив, що проблеми вильоту з Ізраїлю практично немає, оскільки аеропорт Бен-Гуріон працює майже в штатному режимі – літають всі ізраїльські компанії, більшість лоукостів також. Проте через ажіотаж значно зросла вартість квитків. Вилетіти до деяких європейських країн коштує близько 1 тисячі доларів.

Посольство надає допомогу громадянам з вразливих верств населення – тим, які перебували на лікуванні, знаходяться в Ізраїлі разом з дітьми, туристам, у яких скасували рейси. Усього таких близько 1 тисячі людей.

В цілому на консульскому обліку перебуває до 15 тисяч осіб безпосередньо в Ізраїлі та близько 1 тисячі осіб зареєструвалися у відділені українського консульства в Палестині, з них 300 проживають у секторі Газа. Частину з них спробують вивезти цього тижня через Єгипет.

«Підготовлено списки для евакуації на 160 осіб. У четвер-п’ятницю спробуємо евакуювати їх в Єгипет і далі в якусь третю країну, оскільки в Єгипті вони не зможуть перебувати довше 48 годин», - сказав посол.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме