"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Угорщини є не тільки Орбан, а й Ференц Краус - Нобелівський лауреат

 

Один із лауреатів Нобелівської премії з фізики, угорський учений Ференц Краус, заявив, що передасть грошову суму, яка йде разом із нагородою, на допомогу українцям, повідомляє Portfolio.

Краус розділить Нобелівську премію разом із двома іншими вченими: П'єром Августині та Анною Л'ює. Розмір грошової винагороди становить 11 мільйонів шведських крон або 330 тисяч доларів США, Краус отримає третину цієї суми.

 У невеликому інтерв'ю, яке вчений дав після того, як дізнався про нагороду, він зізнався, що це стало несподіванкою для нього. Він також подякував двом своїм колегам, які розділили з ним нагороду.

Краус також заявив, що передасть отримані гроші організації "Наука для людей", яка була створена 1,5 роки тому для допомоги людям, які постраждали від повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

 Метою організації є підтримка проєктів місцевих громад на території України. Одним із перших проєктів, реалізованих організацією, стала допомога 30 дітям, які втратили свої будинки на сході нашої країни та переїхали на захід України. Понад 300 учнів школи отримали цифрові навчальні посібники.

  Джерело:  ZN,UA  


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме