"Підтримати"
Новини
Всі новини

Одеська область отримала ліки для дітей з рідкісним генетичним захворюванням

 

Одеська область отримала препарат для лікування дітей, які мають тяжку генетичну недугу — спинальну м'язову атрофію (СМА), передає УНН із посиланням на департамент здоров‘я Одеської ОВА.

Препарат “Spinraza” обсягом 15 флаконів було передано до КНП “Одеська обласна дитяча клінічна лікарня”.

“Spinraza” — один із трьох наявних у світі препаратів, які застосовуються під час терапії дітей зі спинальною м’язовою атрофією (СМА). Їх називають “найдорожчою ін’єкцією” у світі, оскільки один флакон “Spinraza” коштує понад 100 000 доларів.

Як повідомили у відомстві, особливістю використання цього препарату є те, що на відміну від препарату Zolgensma, який застосовують одноразово дітям до 2 років, Spinraza потрібно приймати все життя — перші чотири дози накопичувальні з інтервалом у 14 днів. А далі — ін’єкції, що підтримують, кожні чотири місяці.

Лікування надзвичайно складне, дороге та з довічною реабілітацією для хворих.

Раніше очільник Одеської ОВА Олег Кіпер заявив, що одним із важливих напрямів його роботи на посаді є ефективне функціонування та приведення у належний стан медичних закладів області. Також він анонсував перевірку та аудит усіх закладів охорони здоров’я в Одеській області.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме