"Підтримати"
Новини
Всі новини

Німеччина планує наступного року вдвічі скоротити виплати біженцям

 

Німеччина планує вдвічі скоротити федеральну допомогу, яку вона виділяє в регіони для покриття витрат на прийом та інтеграцію біженців – через жорстку бюджетну політики на тлі стрімкої інфляції. Це відбувається на тлі того, що багато українців переїздить задля кращих умов з Польщі до Німеччини. 

25 вересня Берлін поінформував землі (регіони), що виділить максимум 1,7 мільярда євро на підтримку витрат на біженців у 2024 році, в порівнянні з 3,75 мільярда євро у 2023 році, повідомили два джерела в уряді, які відмовилися назвати свої імена через конфіденційність зустрічі, повідомляє Reuters. 

Понад 1 мільйон людей шукали притулку в Німеччині після вторгнення Росії в Україну, і їхня підтримка лягла важким тягарем на міста і муніципалітети країни, а 16 земель країни вимагають більше федеральних коштів для покриття витрат на біженців у наступному році.

Представник міністерства фінансів заявив, що зустріч федерального уряду та урядів земель 25 вересня з цих питань не дала жодних результатів напередодні запланованих консультацій з канцлером у листопаді.

«По суті, землі несуть відповідальність за розміщення біженців та піклування про них. Федеральний уряд усвідомлює національний масштаб», – додав речник мінфіну.

Також, за даними джерел Reuters, уряд Німеччини, окрім зменшення витрат на регіони, повністю скасує свій внесок у витрати на утримання українських біженців та їхню інтеграцію. 

Нагадаємо, що Німеччина оголосила, що у наступному році підвищить соціальні виплати українським біженцям на 12% – через інфляцію. За даними агентства Bloomberg, Польща у 2024 році, ймовірно, теж скоротить фінансову підтримку українських біженців. За словами заступниці міністра сім'ї та соціальної політики Анни Шмідт, Польща витратила близько 2,4 млрд злотих ($550 млн) на допомогу українським сім'ям, які в'їхали у країну, рятуючись від російської агресії.

Джерело: ZN,UA


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме