"Підтримати"
Новини
Всі новини

Французький фотограф "відтворив" картину Рєпіна "Запорожці пишуть листа..."

  

Французький фотограф відтворив картину Рєпіна "Запорожці пишуть листа турецькому султанові". На фото – українські військові, а в центрі – Роман, автор фрази "русский военный корабль, иди на ...", повідомляє ВВС.

Французький фотограф Емерік Луіссет відтворив у фото картину українського художника Іллі Рєпіна "Запорожці пишуть листа турецькому султанові". Його робота називається "Здалеку чую відповідь козаків".

На знімку зображені бійці 112-ї бригади територіальної оборони України. У центрі фото – Роман, військовий з острова Зміїний, який став автором відомого фрази "русский военный корабль, иди на ...".

Ця історія нагадала митцю сюжет картини художника Рєпіна, де запорізькі козаки пишуть листа у відповідь османському султану на вимогу здатися без бою.

 

 "Проте ця картина знаходиться в колекціях державного російського музею в Санкт-Петербурзі. У 2021 році, коли картину презентували в Парижі на ретроспективі Іллі Рєпіна в Petit Palais, виставку назвали "Малюємо російську душу", "забувши", що художник народився і виріс на Харківщині й звеличував у роботах українську ідентичність", – розповідає автор світлини.

У 2022 році українські воїни на передовій вже робили спробу "відтворення" картини Іллі Рєпіна.

 

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме