"Підтримати"
Новини
Всі новини

Британія роздумує над повною забороною паління для наступного покоління

 

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак розглядає можливість запровадження повної заборони на паління для наступного покоління, що стане одним із найсуворіших заходів щодо вирішення проблем зі здоров'ям у світі, пише Financial Times.

Уряд Великої Британії вивчає приклад Нової Зеландії, де вік тих, хто палить, поступово збільшується доти, доки цигарки та тютюн не зможуть продавати особам, які народилися 1 січня 2009 року та пізніше.

"Паління - смертельно небезпечна звичка, від неї щороку помирають десятки тисяч людей, вона лягає важким тягарем на охорону здоров'я і економіку. Ми хочемо спонукати більше людей відмовитися від паління і реалізувати нашу амбітну мету - позбутися паління до 2030 року, тому ми вже зробили кроки для зниження рівня паління", - кажуть у британському уряді.

 Тим не менш, ідея може зустріти серйозну відсіч з боку лібертаріанського крила Консервативної партії, яке не приймає відкритого втручання держави в громадську діяльність.

Саймон Кларк, директор групи курців Forest, заявив, що якщо Сунак введе такі заходи, то "це виведе державу нянь на новий рівень" і "не зупинить людей, а просто зажене продаж цигарок до підпілля та рук злочинних угруповань".

Тим часом в Україні, згідно з опитуванням КМІС, станом на квітень 2023-го серед дітей віком від 13 до 15 років майже кожен п'ятий курив електронні сигарети. 

Джерело: ZN,UA


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме