"Підтримати"
Новини
Всі новини

Які предмети Кабмін заборонив пересилати Укрпоштою

 

Укрпошта оновила правила пересилання деяких поштових відправлень. Кабмін заборонив пересилати поштою цілий список предметів і дозволив вилучати їх.

Уряд заборонив пересилати:

  • харчові продукти, що швидко псуються, з терміном придатності до 10 днів;
  • алкогольні напої із вмістом етилового спирту понад 8,5%, тютюнові вироби та рідини, які використовуються в електронних сигаретах без марки акцизного податку встановленого зразка;
  • національну та іноземну валюту.

Також не можна надсилати поштою зброю та займисті речовини, радіоактивні, отруйні та токсичні речовини, кислоти, ртуть, отруйні рослини та тварин, спеціальні технічні засоби для отримання інформації та інші.

У міжнародних поштових відправленнях не можна пересилати документи, що засвідчують особу, трудові книжки, зокрема дозволи на право носіння зброї, військові квитки. Предмети, заборонені для пересилання у міжнародних поштових відправленнях, вилучатимуть митні органи.

Національна валюта, виявлена у поштових відправленнях, пересилається адресату (отримувачу) поштовим переказом або повертається відправнику. Оператор поштового зв'язку стягує плату за пересилання поштового переказу за встановленими тарифами за рахунок виявлених коштів.

Іноземна валюта пересилається адресату (одержувачу) або відправнику у листі з оголошеною цінністю з описом вкладення в установленому порядку зі стягненням при його врученні одержувачу плати за пересилання відправки за діючими тарифами.

Тварин та отруйні рослини передають органам фітосанітарного контролю або ветеринарним органам, про що складається відповідний акт.

 Харчові продукти та предмети, що швидко псуються, які створюють небезпеку для життя і здоров'я працівників пошти або третіх осіб, забруднюють або псують поштове обладнання або поштові відправлення вилучаються і знищуються.

Якщо у посилці знайдуть зброю, патрони, боєприпаси, наркотичні чи біологічно активні речовини, отруту та низку інших небезпечних для здоров'я та життя предметів, співробітники пошти викличуть правоохоронців, яким передадуть їх та складуть відповідний акт.

Джерело: TODAY


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме