"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українка Ярослава Магучіх завоювала титул чемпіонки світу зі стрибків у висоту

 

Ярослава Магучіх уперше за свою кар'єру завоювала титул чемпіонки світу зі стрибків у висоту. У Будапешті українка виборола "золото" з результатом 2.01 метра. 

Україну представляли Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко, які змагалися з олімпійською віце-чемпіонкою Ніколою Оліслагерс, чинною чемпіонкою світу Паттерсон та бронзовою медалісткою Євро-2023 Ангеліною Топіч, серед інших.

Дві стартові позначки - 1.85 і 1.90 метра - українки пройшли без помилок. Магучіх стартову висоту пропускала, після чого без проблем впоралася з другим бар'єром.

1.94 метра з першої спроби вдалися Геращенко. Натомість Магучіх використала для подолання дистанції два стрибки.
На четверту планку - 1.97 метра - виходили лише фісім фіналісток. З першої спроби її подолали лише дві фаворитки: Магучіх та австралійка Оліслагерс; решта учасниць змарнували дві перші спроби.

1.97 так і не вдалося подолати п'яти фіналісткам, зокрема й Ірині Геращенко. Фінал українка закінчила на п'ятому місці - її другий найкращий результат на чемпіонатах світу.

Боротьба ж за "золото" розгорнулася між Магучіх, Оліслагерс, Паттерсон і британкою Морган Лейк. Останні дві стрибунки подолали 1.97 метра з останньої спроби, щоб зберегти шанси на подіум.

1.99 метра Магучіх перестрибнула з першої ж спроби, як і чинна чемпіонка Паттерсон. Друга спроба вдалася Оліслагерс, натомість Лейк перенесла останню спробу на 2.01 метра і не реалізувала її, завершивши фінал четвертою.

2.01 з першої спроби не перестрибнула жодна з майбутніх медалісток. Зате другий стрибок реалізувала Магучіх, повторивши свій найкращий результат сезону і вийшовши на проміжне перше місце!

Обидві австралійки наприкінці так і не стрибнули 2.01 метра - дебютне "золото" здобувала Магучіх. Паттерсон завдяки перевазі за спробами завершує фінал другою, Оліслагерс - третя.

Магучіх, бронзова олімпійська призерка Токіо-2020, двічі зупинялася за крок від звання чемпіонки світу. 

У 2019-му і 2022-му роках вона вигравала срібні медалі, поступаючись Марії Ласіцкене та австралійці Елеанор Паттерсон відповідно.

Ірина Геращенко, інша українка у фіналі, тільки один раз брала участь у фіналах світової першості. Торік в американському Юджині українка лише за спробами поступилася італійці Елені Валлортігарі місцем на подіумі.

Джерело: Суспільне Спорт, УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини