"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ізраїльський зерновоз першим прорвав російську блокаду і перетнув Чорне море прямим курсом

Ізраїльське судно першим 31 липня прорвало російську блокаду Чорного моря і прямує в Україну. Разом із ним прямує американський протикорабельний літак P8, який забезпечує безпеку, передає МІL.IN.UA.

Згідно з повідомленнями, три цивільні кораблі - Ams1, Sahin 2 і Yilmaz Kaptan - пройшли через турецькі протоки ввечері 30 липня. Походження цих суден: Ізраїль, Греція і Туреччина/Грузія. Пункт призначення через AIS був визначений як Україна.

І вже 31 липня корабель Ams1, увійшов в українське гирло Дунаю. Це перший корабель, який прорвав російську блокаду Чорного моря.

Ams1 почав свою подорож з Ашдода, Ізраїль, і відкрито заявив, що його призначенням є Україна. Він перетнув Чорне море прямим курсом.

Після Ams1 чотири інших судна (Sealock і Afer) прямують в Україну по Дунаю. Американський протикорабельний літак P8 забезпечує безпеку суднам.

Літак заправляють у небі над Румунією.

Розвідувальний безпілотник Forte12 RQ-4 також надає інформацію про ситуацію.

Російські ЗМІ намагалися переконати своїх читачів, що це зовсім і не ізраїльський корабель, а невідомо хто під чужими прапорами. Але ізраїльтяни підтвердили: вони з Ізраїлю, з Ашдода і йдуть в Україну!

Джерело: УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме