"Підтримати"
Новини
Всі новини

Серіал про "Інгулець" не отримає бюджетних грошей - суспільне обурення зробило свою справу

Ведучий та продюсер Юрій Горбунов заявив у Instagram, що відмовився від державного фінансування 24-х серійного серіалу СМТ Інгулець, на який Мінкульт виділив 33,6 млн гривень.

 "З огляду на суспільну дискусію останніх днів, яка розгорнулася, ми з командою вирішили відмовитися від державного фінансування виробництва серіалу під робочою назвою СМТ Інгулець", - сказав він. 

При цьому Горбунов зазначив, що його продюсерська компанія прозоро виграла конкурс на державне фінансування, який оголошував Мінкульт. За його словами, жодної гривні на виробництво серіалу він не отримав.

"Але я, як продюсер, вірю в наш проєкт, в історію героїв проєкту. І ця історія не про Паравознюка!" - додав продюсер.
 
Горбунов заявив, що буде шукати інші можливості, щоб зробити серіал.

 Зазначимо, що продюсер трохи покривив душею: загальне обурення суспільства і темою, і фінансуванням майбутнього серіалу навряд чи можна назвати "суспільною дискусією". І тільки воно призвело до того, що кошти для серіалу шукатимуть поза межами бюджету. Хоча що заважало зробити це раніше, невідомо.
 
Нагадаємо, Мінкульт запланував відродження виробництва серіалів. Зокрема, на серіал "СМТ Інгулець" відомство виділило 33,6 млн гривень. Після розголосу цієї новини (невідомо, правда, чи тільки тому) міністр культури Олександр Ткаченко вимушений був подати у відставк.

Джерело: Кореспондент, InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме