"Підтримати"
Новини
Всі новини

Український військовий лідер: 50 років Валерія Залужного і 500 днів війни

Валерію Залужному — 50 років. Без сумніву, видатна людина, один з найкращих полководців нинішнього століття, який вміє не тільки блискуче вести бойові дії, але й береже своїх воїнів. Йому вдячні мільйони українців.

На честь дня народження Головнокомандувача ЗСУ згадуємо його велику історію лідерства.

Залужний із тих командирів, що подає війську власний приклад сміливості. «Солдат на передовій не буде воювати за офіцера, якого він там не бачить», – вважає майор Богдан Кротевич на псевдо Тавр. «Я думав, він більше теоретик, – пригадує Кротевич. – Але потім дізнався, що він часто буває на передовій, просто цього не афішує».

Емоційний інтелект Залужного. Звертатися до кожного на ім’я, пам’ятати, хто, де, коли воював, у кого коли народилися діти – це стиль спілкування Залужного. Головнокомандувач в одному з інтерв’ю сказав, що дозволяє підлеглим із ним не погоджуватися. Він ніколи не підіймає голосу і  не кричить, аби краще чути інших.

Один із позивних Залужного – Волонтер. Він більше дає, ніж бере. На відміну від багатьох колег, Залужний поважає добровольців. Напруженість у відносинах між волонтерськими підрозділами та кадровими військовими виникла під час АТО. «У 2018 році влада тиснула на добровольців, і Залужний став добрим комунікатором між офіційними структурами і добровольцями», – пригадує молодший лейтенант Аліна Михайлова. 

Джерело: Forbes ukraine

Наш сайт приєднується до вітань на честь Головнокомандувача ЗСУ і бажає найкращого для Воїна і лоя всіх нас - перемоги над ворогом!


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме