"Підтримати"
Новини
Всі новини

Переваги переведення мостового крана на радіокерування

Переваги переведення мостового крана на радіокерування

Купуючи таке дороге підйомно-транспортне обладнання як мостовий кран, керівники підприємств зазвичай розраховують на тривалий термін його служби та досить швидку окупність інвестицій завдяки підвищенню ефективності внутрішньої логістики. Як свідчить статистика, багато кранів мостового типу перебувають у експлуатації десятиліттями.

Природно, з часом вантажопідйомні крани зношуються та застарівають у технічному плані, що створює певні проблеми. У всіх таких випадках варто провести модернізацію кранового обладнання, яка може включати не тільки ремонт або заміну зношених вузлів та механізмів, встановлення інверторних перетворювачів на двигуни, а й переведення крана мостового на дистанційне радіоуправління - https://kzpto.com.ua/uk/radiokeruvannya-kranom/.

Застосування системи дистанційного керування дозволяє операторам-кранівникам керувати мостовими кранами не з кабіни, розміщеної на висоті, а з підлоги. Це не тільки спрощує процес управління крановою технікою, але й дозволяє оператору мати ширший огляд робочої зони і транспортуємого вантажу, оскільки він може знаходитися поблизу місця підйому (опускання) або в будь-якому іншому бажаному місці (у межах дії радіопульта – як правило, це 100-150 метрів).

Таким чином, істотно покращується контроль над процесом робіт, у оператора з'являється можливість швидше реагувати на виникнення непередбачених ситуацій. Як результат, мінімізується ризик травматизму та пошкодження вантажів, і водночас підвищується продуктивність та ефективність виконання всіх потрібних вантажно-розвантажувальних робіт.

Зазначимо також, що використання сучасної системи радіоуправління дозволяє одному оператору керувати кількома кранами одночасно. Це особливо корисно, коли потрібне скоординоване переміщення вантажів або виконання інших складних завдань. Оператор може ефективно контролювати та координувати роботу кількох кранових мезанызмыв, що підвищує продуктивність та економить час.

Крім того, оператор, перебуваючи на підлозі, може виконувати обов'язки стропальника (тобто кріпити та відкріплювати вантажі) – завдяки цьому заощаджуються значні кошти на оплату персоналу. А прискорення підйомно-транспортних робіт призводить до зменшення витрат на оплату електроенергії.

Як перевести кран на радіоуправління з підлоги?

Щоб перевести кран на радіокерування, треба звернутися до спеціалізованої компанії, яка має відповідні дозволи та досвід виконання таких робіт. Зокрема, послуги із переведення кранів на дистанційне радіоуправління всім зацікавленим вітчизняним підприємствам пропонує Київський завод підіймально-транспортного обладнання.

Дізнатись додаткову актуальну інформацію щодо робіт по переведенню мостових кранів на радіоуправління можна безпосередньо на заводському сайті. Посилання — тут.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини