"Підтримати"
Новини
Всі новини

Замовникам вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк винесли вирок

26 червня, Дніпровський районний суд Києва оголосив вирок обвинуваченим у замовленні та організації нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк. Справа тягнулася п'ять років, і вирок було винесено багато в чому завдяки участі вимогам громадськості знайти не тільки виконавців, але й замовників вбивства.
Екс-голову Херсонської облради Владислава Мангера визнали винним у замовленні нападу, а помічника депутата облради Олексія Левіна - в організації.
Обвинуваченим присудили по 10 років позбавлення волі. Також суд задовольнив цивільний позов про компенсацію моральної шкоди на 15 мільйонів гривень. По 5 млн. із них належить батькам Катерини.
Батько Катерини Гандзюк після закінчення засідання сказав, що в цілому задоволений результатом суду, але вважає, що коло обвинувачених повинно бути ширшим, адже у цькуванні і смерті його доньки брало участь досить велике коло нелюдів.
 Нагадаємо, Мангер у змові з Рищуком і Гордєєвим замовили вбивство Катерини у 2018 році. Її в Херсоні облили сірчаною кислотою. Через 3 місяці спотворена дівчина у страшних муках померла в Київській лікарні. Їй було 34 роки. Це була не просто розправа - це було вбивство.
Колаж: 5 канал

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме