"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Міндовкілля підрахували кількість загиблих після підриву Каховської ГЕС тварин

Щороку з початком літа у природі починаються часи тиші: птахи висиджують пташенят, народжуються маленькі звірятка - у ці місяці екологи завжди слідкували, щоб втручання людини у світ тварин було мінімальним. Але війна перевернула світ не тільки людям, але й природі. А підрив російськими терористами Каховської ГЕС спричинив справжній екоцид.

У міністерстві довкілля проінформували, що російські загарбники підірвали Каховську ГЕС у сезон масового розмноження, тож багато тварин і не встигли народитися на світ. За підрахунками Держекоінспекції внаслідок теракту могли загинути понад 883 мільйони диких тварин.
Держекоінспекція України підрахувала, що внаслідок підриву окупантами Каховської гідроелектростанції у Херсонській області могли загинути понад 883 мільйони диких тварин. Про це з посиланням на слова міністра Руслана Стрільця повідомила 15 червня пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

"Коні, лані, олені, дикі кабани, козулі, ондатри, бобри, лисиці, зайці та пернаті… Крила не гарантують птахам виживання після цієї катастрофи. Ті, хто дивом зберіг життя, змушені полишити середовище свого існування, шукати нове місце та пристосовуватися до нових умов", — йдеться у публікації.

Стрілець підкреслив, що теракт був скоєний у сезон масового розмноження, тож велика кількість тварин була позбавлена шансу на життя ще до народження.

"На прикладі російської війни в Україні світ має раз і назавжди зрозуміти, що таке Росія. Загарбники приходять не для того, щоб встановити свої правила. Вони приходять руйнувати й вбивати все живе без винятків", — заявив міністр.

За його словами, підрахунки збитків ще тривають, тож дані — не остаточні.

"Нагадаємо, що у цілому орієнтовна сума збитків довкіллю через підрив Росією Каховської ГЕС вже становить понад 55 млрд гривень", — зазначила пресслужба.

Джерело:  Фокус


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме