"Підтримати"
Новини
Всі новини

На розмінуванні українських земель діють чотири роботизованих комплекси з фонду Баффета

На звільнених від окупації землях Херсонщини, Миколаївщини та Харківщини почалися роботи по розмінуванню території - російські загарбники залишили після себе тисячі мін, снарядів та іншої небезпечної зброї. Не тільки сапери займаються розмінуванням території, але й спеціалізована техніка.

"Чотири машини механізованого розмінування від фонду Говарда Баффета вже активно очищують нашу землю від боєприпасів! Ці роботизовані комплекси надзвичайно ефективні помічники для наших хлопців! Наразі вони працюють на Херсонщині, Миколаївщині та Харківщині.
Тільки на Херсонщині першими двома машинами з початку робіт вже здійснено більше ніж 40 залучень та знищено понад 100 мін та інших вибухонебезпечних предметів, якими росіяни дуже щільно замінували деокуповані землі", - написав у Фейсбуці керівник ДСНС України Сергій Крук.

Раніше міністра оборони Олексій Резніков сказав, що для повного розмінування територій України знадобиться до 30 років і ще близько п'яти тисяч фахівців. Він уточнив, що п'ять тисяч спеціалістів потрібно на додаток до тих, які вже працюють в Україні.

InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме