"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Мукачеві успішно пересадили нирку чоловікові, який жив завдяки діалізу

В Мукачівській лікарні св. Мартина пересадили нирку чоловіку, який чотири роки страждав на ниркову недостатність
 
Таких як Сергій на Закарпатті десятки, а в усій Україні - тисячі. На жаль, не всім пацієнтам з нирковою недостатністю можуть пересадити нирку (вік, зайва вага, супутні захворювання, інше). Щоб пацієнти з нирковою недостатністю могли жити, а більшість з них очікувати пересадки, їхнє здоров'я постійно контролюють лікарі-нефрологи.

Як розповідають в Мукачівській міськраді, впродовж чотирьох років чоловік кожні кілька днів, проводив діаліз, щоб просто жити. Причина - ниркова недостатність. Іншими словами, нирки Сергія відмовили, і все, за що вони відповідали, доводилося робити спеціальному апарату.

Коли пацієнт дізнався про свій діагноз, одразу став у реєстр реципієнтів (тих, кому потрібна пересадка нирки) у Києві. Потім вирішив змінити місце реєстру на Львів. І за 10 днів від цього моменту йому пощастило. Спеціальна електронна система ЄДІСТ (Єдина державна інформаційна система трансплантації) серед всіх зареєстрованих обрала його.

Чоловіку успішно пересадили нирку від посмертного донора. За два тижні Сергія виписали додому. Зараз він добре себе почуває та звикає до нового життя з ниркою.

Джерело: Mukachevo.net


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме