"Підтримати"
Новини
Всі новини

Укрзалізниця змінила деякі правила перевезень пасажирів та оплати квитків

Укрзалізниця запровадила низку нововведень, які стосуються перевезень груп пасажирів, тварин, а також порядку оплати чи повернення вартості квитка.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Отож, відтепер офіційно спрощено процес оформлення замовлень для перевезення організованих груп пасажирів. Раніше, згідно з правилами, оформлювати таке замовлення можна було тільки в письмовому вигляді особисто, тепер процедуру дозволено перенести в онлайн.

Також дозволили повертати пасажиру повну вартість квитка і половину вартості плацкарти. Це за умови, якщо пасажир повертає квиток не менше ніж за 6 годин до відправлення поїзда (раніше — не менше ніж за 9 годин).

А ще тепер повертають повну вартість квитка (а не 10%, як було раніше) після відправлення поїзда. Але не пізніше, ніж за годину після відправлення. При цьому вартість плацкарти не повертається, а повернення квитка після відправлення можливо тільки офлайн.

«Також уточнено порядок оплати за перевезення собак та дрібних кімнатних тварин; введено нову категорію поїздів, якої раніше юридично не існувало — місцеві поїзди, пристосовані для зʼєднання інфраструктури різних видів транспорту, а також визначено порядок оформлення, проїзду та повернення проїзних документів для такого сполучення», — йдеться у повідомленні.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини