"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Луцьку у підрозділі ДСНС з'явилося монументальне панно, присвячене рятувальникам

Творчість під час війни не завжди видається доречною. Але вона рятує душу і підтримує бойовий дух. У Луцьку в підрозділі ДСНС створили монументальне панно «Герої без зброї»

Автором і виконавцем монументальної роботи став ветеран служби цивільного захисту Василь Шумик. Робота від початкових ескізів до нанесення малюнку на стіни й надання зображенню об’єму за допомогою декоративної штукатурки тривала понад місяць. За цей час у монохромних тональностях на стіні у фойє «ожили» й застигли кадри з порятунку людей й боротьби зі стихіями.

 Панно стало головною оздобою входу в будівлю управління ДСНС України у Волинській області та 1 Державного пожежно-рятувального загону. 

Аналогів цій роботі у Волинському гарнізоні ДСНС немає. Проте інші художні творіння Василя Шумика, який віддавна обрав своїм хобі образотворче мистецтво, прикрашають стіни рідного підрозділу в Камені-Каширському. Крім того, він створив та втілив у життя художній розпис стін у храмі Ікони Неопалимої Купини, що розташований на території 25 державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька.

Джерело: Район. Луцьк


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме