"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Вірменії не хочуть бачити Маргариту Симоньян - це розлютило російську пропагандистку

14 березня, прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян підтвердив заборону на в'їзд до країни російським пропагандистам — головному редактору RT Маргаріті Симоньян та засновнику таблоїду Life Араму Габрелянову - затятим російським пропагандистам.

Таке Пашинян сказав у відповідь на питання російського пропагандистського видання Sputnik Армения.

«Вірменія — це суверенна держава і має право чекати на поважне ставлення до себе. Також Вірменія має право застосовувати наявні в неї суверенні механізми у разі намірів проти її інтересів», — наголосив він.

Вірменський прем'єр також зазначив, що такі люди мають поважати Вірменію та обрану її народом владу.

«Також я хочу звернути вашу увагу на один факт: якби ці люди вчинили хоч один відсоток тих дій щодо своїх країн, які вони чинили проти Вірменії, то навіть у свій власний дім не змогли б потрапити. І цим все сказано», — зазначив Пашинян.

Він при цьому не уточнив, кому ще, окрім Симоньяна та Габрелянова, заборонено в'їзд до Вірменії, пояснивши, що цим питанням займаються компетентні структури.

 Головред RT майже одразу прокоментувала заборону в'їзду в країну, назвавши Пашиняна «виродком» і заявивши, що вона, «чистокровна вірменка», і так не збиралася їхати до Вірменії за чинного прем'єра.

«Ні про які коридори я ніколи нічого не говорила, а говорила і говоритиму особисто про Пашиняна — що він виродок і зрадник вірменського народу, що він продав і зрадив усі вірменські інтереси, які міг зрадити і продати, і продасть і зрадить ті, які поки не зміг, що він ненавидить Росію і обманює Путіна, що він ЦРУшна підстилка без честі та совісті, як усі ЦРУшні підстилки», — написала Симоньян, показавши цим самим своє справжнє ставлення до вірменської влади.

Джерело: NV


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме