"Підтримати"
Новини
Всі новини

Монобанк пояснив, де можна зарахувати готівку після ліквідації банка-партнера

Користувачі Монобанку раптом узнали неприємну новину: після того, як Нацбанк відкликав ліцензію АЙБОКС Банку та оголосив про його ліквідацію, неможливо стало у деяких регіонах скористатися терміналами цієї банківської установи для того, щоб покласти готівку у Монобанк.

«Правління Національного банку України ухвалило рішення про відкликання банківської ліцензії в АТ "АЙБОКС БАНК" та його ліквідацію з 07 березня 2023 року. Частка фінустанови становила 0,1% від активів платоспроможних банків, тож виведення його з ринку не вплине на стабільність банківського сектору України», - повідомили на сайті регулятора. 

Акціонерами Банку є Володимир Дробот, який володіє 73,92% акцій, та Альона Шевцова, яка володіє 24,98% акцій. 

Ліквідація установи принесла незручності не тільки тим, хто безпосередньо був пов’язаний з цим банком, а і тим, хто користувався його терміналами, зокрема, вкладникам Монобанку.

Враховуючи складну ситуацію, Монобанк швидко перебудував свої  мережі і у найкоротші терміни зміг повернути користувачам фінансову мобільність. Зокрема, повідомив про інші канали поповнення рахунків через термінали. Про це на своїй сторінці у Телеграм-каналі написав співзасновник банку Олег Гороховський.

Оскільки компанія МЄТАПЕЙ (оператор мережі іBox), як стверджують, тимчасово не приймає платежі,  Монобанк працюватиме через партнерів: Укргазбанк, А-Банк та Універсал банк – через каси, а також через термінальні мережі EasyPay  та City 24, як звичайно, - без комісії. 

Гороховський радіє, що фінустанові вдалося перебороти проблемний момент у найкоротші терміни – за півдня, і сподівається, що можливі подальші ризики також будуть подолані.

До речі,  мережа терміналів поповнення іВох приймала 12-15 млрд. грн. на місяць поповнення карт Монобанку. 

Як відомо, Монобанк вже обслуговує своїх вкладників у Польщі, що дуже радує наших біженців - тих, хто вимушений був покинути Україну через війну рік тому. Наявність банку за кордоном дозволяє без проблем отримувати пенсії та інші виплати, не звертаючись до закордонних ресурсів, і у режимі онлайн.

InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме