"Підтримати"
Новини
Всі новини

Безкоштовна криптовалюта – це реальність: прості та перевірені способи


Безкоштовна криптовалюта – це реальність: прості та перевірені способи

Сьогодні біржа криптовалюти відкриває перед кожним можливість заробити на цифрових активах. Але не всі користувачі можуть дозволити собі вкластися в крипту. Щоб вирішити цю дилему, можна скористатись безкоштовним отриманням монет. Однак для цього знадобиться докласти деяких зусиль і витратити свій час.

Без інвестицій у криптосфері практично нема чого робити. Але отримати перший бюджет на комісії чи вкладення у криптоактиви можна, якщо заробити кілька монет за допомогою спеціальних сайтів, ігор чи роздач.

Як отримати криптовалюту безкоштовно?

Подібні варіанти отримання крипти ідеально підійдуть і як обережним новачкам, так і досвідченим трейдерам, які добре знаються на криптоіндустрії. Одні методи можуть вимагати від вас певних зусиль, інші – автоматизовані, без необхідності додаткових дій. Нижче наведено деякі з найпрактичніших способів для безкоштовного заробітку цифрових монет.

AirDrop криптовалют

Ейрдропи розроблені як частина маркетингової стратегії підвищення впізнаваності недавно запущених криптоактивів. З їх допомогою активні користувачі можуть отримати криптовалюту безкоштовно в невеликому розмірі відразу на криптогаманець. AirDrop – безпечний варіант, оскільки вам не доведеться вводити секретні ключі. При цьому криптовалютні біржі, як правило, відповідають за проведення подібних акцій.

Виконання завдань

Сьогодні існує велика кількість майданчиків, які надають різноманітні завдання:

  • Paid To Click – оплата нараховується за перехід на сторінку сайту та перебування там протягом кількох секунд.
  • Shortlinks – передбачається перехід на рекламні сайти, після чого потрібно натиснути кілька кнопок. Тут витрачається більше часу, але й нагорода збільшується.
  • Faucet – Отримання монет за введення капчі. Таке завдання можна зустріти практично на всіх сайтах. За своїм принципом схожі з кранами.
  • Sign Up – реєстрація за реферальними посиланнями, перегляд сторінки, перехід по рекламі, підписка, коментар або лайк.
  • Surveys – безкоштовна крипта надається за проходження опитувань на різні тематики.

Це основні види завдань, які можна зустріти на тематичних сайтах.

Бонуси за реферальні та партнерські програми

У деяких випадках користувачі, що перейшли за реферальним посиланням, також повинні виконати угоди на конкретну суму. Тільки після цього власник посилання отримає бонус у вигляді монет, купонів та інших нагород. Для участі у партнерських програмах у вас мають бути розвинені соцмережі чи платформа, на якій ви зможете охоплювати велику аудиторію. Додатково безкоштовні криптовалюти нараховуються за кожного направленого на криптобіржу, що просувається.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини