"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чи є обмеження у користуванні банківськими продуктами під час війни

Які існують обмеження НБУ для фізосіб під час війни? 

Зняття готівки в Україні.

Максимальна сума готівки для зняття в один день — 100 000 грн з одного рахунку. В касі банку це можна зробити за одну операцію. В банкоматах/POS-терміналах можна зняти гроші залежно від встановленого ліміту банком за раз не більше 20 000 грн.

Перекази з гривневих карток.

Безготівкові розрахунки в межах України дозволені без обмежень. Так само, як і перерахування благодійних внесків на допомогу ЗСУ та Р2Р-перекази.

Зняття готівки за кордоном з гривневої картки.

Зняти готівку з гривневої картки за кордоном можливо лише у межах місячного ліміту — 50 000 грн в еквіваленті. Але не більше 12 500 грн протягом 7 днів. 

Витрати на покупки за кордном з гривневої картки.

Ліміт на покупки за кордоном (як онлайн, так і фізичні) складає 100 000 грн на місяць. 

Зняття готівки з валютних карток.

Ліміт дорівнює еквіваленту 20 000 грн в день з однієї картки та не більше еквіваленту 100 000 грн сумарно з усіх карток до одного карткового рахунка за день.

Перекази з валютної картки.

Наразі за кордон можна відправляти перекази з валютної картки на картку іноземного банку у межах 100 000 грн на місяць в еквіваленті. 

Криптовалюти та необанки.

З жовтня існує заборона на операції quasi cash із картками, випущеними у гривні. Це стосується фінтех-сервісів PayPal, Revolut, TransferGo, Skrill та Wise, криптобірж, казино та інші гральні заклади. 

Як придбати валюту за гривню.

НБУ дав можливість фізособам купувати за гривню безготівкову валюту у межах щомісячного ліміту 100 000 грн, але за умови подальшого розміщення на валютному депозиті строком від трьох місяців та без права дострокового розірвання. 

Джерело: Forbes Ukraine в Telegram


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме