"Підтримати"
Новини
Всі новини

Необхідність оптичного прицілу – навіщо він потрібен і як його вибрати?

Необхідність оптичного прицілу – навіщо він потрібен і як його вибрати?

Любителі тренувань з гладкоствольною зброєю рано чи пізно стикаються з необхідністю вибору оптичного прицілу. І це не дивно, адже саме з його допомогою можна розглянути мету в окуляр навіть у сутінках, без спотворень. Подібний підхід забезпечить якісний результат пострілу навіть із невеликим досвідом. Найголовніше купити оптичний приціл, який підійде саме вам.

Різноманітність асортименту

Залежно від ступеня збільшення можуть використовуватися моделі:

  • для загінного полювання - використовується максимум восьмиразове збільшення, виділяється невеликою вагою та компактними габаритами;
  • для різних завдань — вони універсальні, використовуються для стрільби на відстань до 500 метрів, а збільшення не перевищує дванадцятикратного показника;
  • для стрільби на далекі дистанції — розраховані для гірського полювання чи професійних спортсменів, збільшення сягає п'ятдесятикратної позначки, що виділяються великими габаритами.

Тому при виборі варто орієнтуватись саме на передбачуване використання.

Кому буде актуальним оптичний приціл?

Точне прицілювання буде актуальним для спортсменів, мисливців, любителів гвинтівок та іншої гладкоствольної зброї. На ринку представлено безліч моделей від світових та вітчизняних виробників. Подібна різноманітність дозволяє використовувати приціл для спортивних або мисливських рушниць.

Щоб максимально насолодитися придбанням та не розчаруватися, варто робити покупки у перевірених місцях. Яскравим прикладом такого місця є магазин one-click.com.ua. Тут покупці одержують можливість придбати якісне сертифіковане обладнання. При цьому виділений бюджет не має особливої ролі. Не важко підібрати оптичний приціл для кожного бажаючого.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини