"Підтримати"
Новини
Всі новини

Якщо головна ялинка у Києві і буде, то яка - консультації продовжуються

Рішення про встановлення головної ялинки поки що все одно перебуває під питанням, хоча вже вирішено, що ставити її передбачається за рахунок благодійників, а не бюджету. Проте, обговорення ще тривають. А якщо ялинка і буде, то без ілюмінації.

Головна ялинка України зазвичай сяє 25 днів та створює додаткове навантаження на енергомережу Києва. За один день святкове дерево споживає 5,96 МВт електроенергії. Про це у Facebook повідомила компанія Yasno.

"Сьогодні було поставлено крапку у спорах щодо встановлення головної ялинки країни. І, не знаємо як ви, але ми радіємо рішенню про відсутність ілюмінацій на ній. Тому що це означає, що вдасться зменшити значне додаткове навантаження на мережу. А, отже, зменшити кількість потреб для відключення електроенергії", – йдеться у повідомленні.

Сяйво ялинки протягом одного дня додає 5,96 МВт навантаження на мережу, а це цілих 2% до існуючого дефіциту в столиці. Як зазначили, 12 багатоповерхівок споживають стільки ж е/е за 1 годину.

"Сподіваємося, що в нашому таборі тих, хто радіє відсутності ілюмінацій, побільшає українців", – додали в Yasno.

Спочатку у КМДА повідомляли, що питання формату міських новорічних святкувань, можливості облаштування новорічних локацій у Києві вирішуватиметься наприкінці листопада з урахуванням усіх поточних обставин у країні.

Згодом 18 листопада у КМДА зазначили, що рішення про встановлення у Києві головної ялинки країни буде ухвалено після консультацій із силами оборони.

24 листопада мер Києва Віталій Кличко заявив, що цього року в столиці не передбачено великих святкувань, але символічна ялинка обов'язково буде, і розміщення невеликих ялинок для створення відповідного настрою планується.

Президент Folk Ukraine І Ігор Добруцький раніше повідомив, що якщо у столиці не дозволять поставити головну ялинку країни, то розглядається варіант встановлення її макета біля Музею історії Києва.

Джерело: УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме