"Підтримати"
Новини
Всі новини

Під тиском суспільства Суркіс і Шуфрич залишають склад НОК

Під час війни не всякій новині впродовж декількох днів присвячують перші шпальти. Але новина про обрання нового складу Національного олімпійського комітету набула не тільки публічної цікавості, але й політичного змісту.

Коли стало відомо, що до складу НОК увійшли колишні представники Партії регіонів, а пізніше ОПЗЖ Григорій Суркіс та Нестор Шуфрич, обурення суспільства досягло кризової позначки. Ще б пак! Відкрито проросійські політики, особливо Нестор Шуфрич. який доклав немалих зусиль, щоб в Україні панувала ворожа Росія, став обличчям українського спорту!

Першим не витримав щойно обраний у склад НОК колишній знаменитий футболіст, і головний тренер збірної України Андрій Шевченко. Він вийшов зі складу НОК, мотивуючи це тим. що під час війни неможливо співпрацювати з тими, хто цю війну в Україну й привів.

Протистояння суспільства і нового комітету НОК, схоже, завершилося перемогою українців. Нестор Шуфрич і Григорій Суркіс оголосили, що залишають комітет. А тепер можна повертати Шевченка.

Мабуть, найкраще було б обирати склад подібних установ не кулуарно за за допомогою "Дії" - українці вже мають такий досвід, і він непогано себе зарекомендував.

InfoKavaПриєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме