"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українська служба Польського радіо не буде висвітлювати новини НОК України

У зв’язку із обранням до складу Національного олімпійського комітету України одіозних прихильників Росії, Польське радіо для України припиняє висвітлення діяльності цієї установи.

Таку заяву зробили співробітники Українсько служби Польського радіо.
 
В Києві відбулася Генеральна асамблея Національного олімпійського комітету України, під час якої більшістю голосів президентом організації обрано Вадима Гутцайта.

До складу НОК на найближчі чотири роки серед інших обрано Андрія Шевченка, Лілію Подкопаєву, а також Григорія Суркіса та Нестора Шуфрича.

"У зв’язку із обранням до складу НОК України одіозних проросійських політиків, членів ліквідованої Верховним судом України партії ОПЗЖ, котрі, згідно із обґрунтуванням Верховного суду, «за мовчазної згоди партії схвалюють та сприяють діям держави-агресора, спрямованим на порушення суверенітету і територіальної цілісності України, підрив безпеки держави; незаконне захоплення державної влади пропаганду війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової чи релігійної ворожнечі», а саме Григорія Суркіса та Нестора Шуфрича, Польське радіо для України припиняє висвітлення діяльності цієї установи, доки згадана ситуація не зміниться,"- вказано на сайті.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме