"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вихід російських військ із Херсона може бути "постановочним шоу" - СО півдня України

Заяви російського командування про відхід з Херсона можуть бути «постановочним шоу», а говорити про звільнення Херсона ще зарано. Про це заявила в ефірі Дождя начальник об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

Оголошення про відведення військ із Херсона Гуменюк назвала спробою російського керівництва «зберегти обличчя» та зазначила, що це відбувається не вперше.

«Те, що зараз заявляється (про відведення російських військ з Херсона – ред.) — це спроба створити певне враження, що зберігатимуться життя солдатів, що зберігатиметься мирне населення — і чергова демонізація збройних сил України», — сказала Гуменюк.

За її словами, справжня військова операція вимагає режиму інформаційної тиші, а «постановочне шоу з проголошенням таких серйозних і важких рішень — це давно зрозумілий метод виправдання себе».

При цьому, як зазначає Гуменюк, рубежі оборони під Херсоном створено, а регулярні російські війська перебувають на місцях та готові тримати оборону.

Заява російського командування, як вважає Гуменюк, може бути «елементом інформаційно-психологічної операції, щоб створити помилкове враження про справжні наміри».

Як відомо, міністр оборони Росії Сергій Шойгу наказав вивести російські війська з правого берега Херсонської області.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме