"Підтримати"
Новини
Всі новини

Енергетики вводять систему обмеження споживання електроенергії за умов війни

Енергетики запроваджують тимчасове обмеження споживання електроенергії у Харківській, Сумській, Полтавській областях через різке збільшення рівня споживання електроенергії. Про це повідомляє Укренерго.

«Шановні споживачі! Через різке збільшення рівня споживання електроенергії Диспетчерський центр «Укренерго» змушений запровадити тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії у Харківській, Сумській, Полтавській областях», - йдеться у повідомленні.

В Укренерго нагадали, що коли відключать саме вашу вулицю, визначає ваш оператор розподільчих мереж (обленерго).

Галущенко повідомляв, що добровільне скорочення споживання електроенергії на 20% критично допомогло б енергосистемі України, яка постраждала внаслідок ворожих ударів. Якщо добровільно не заощаджуватимуть достатньо, віялові відключення неминучі.

Раніше Укренерго закликало мешканців Києва, Київської, Чернігівської, Черкаської та Житомирської областей терміново зменшити використання електроенергії, а також анонсувало короткочасне віялове відключення за заздалегідь встановленим переліком населених пунктів, що відключаються у зв'язку з тим, що добровільна економія поки що не дала потрібних результатів. Крім того, представлена ​​таблиця найбільш сприятливого часу для занять домашнім господарством в умовах складнощів з критичною інфраструктурою.

Відомо, що внаслідок ворожих ударів майже 40% загальної інфраструктури України зазнали серйозних пошкоджень.

Джерело: УНН, InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини