"Підтримати"
Новини
Всі новини

Під час тривоги зачинені двері бомбосховищ будуть просто ламати та зрізати замки

Киянам запропонували дзвонити рятувальникам або до поліції, якщо під час повітряної тривоги двері в укриття будуть зачиненими.

 Київські рятувальники зрізатимуть замки з укриттів, якщо вони виявляться закритими під час повітряної тривоги. Про це у середу, 12 жовтня повідомили у КМДА.

Там наголосили, що всі укриття, що належать до фонду захисних споруд, мають бути відкриті та доступні мешканцям під час повітряної тривоги.

"Балансотримачі повинні цілодобово забезпечувати доступ населення до укриттів цивільного захисту за сигналом про повітряну загрозу. Якщо ж укриття залишатимуться закритими під час тривоги - рятувальники разом із поліцією зрізатимуть замки, щоб надати доступ мешканцям у захисні споруди", - йдеться у повідомленні.
 
Так, якщо двері укриттів зачинені під час повітряної тривоги, мешканці можуть зателефонувати рятувальникам або до поліції за номерами "101" або "102". Тоді замки на дверях просто зріжуть, щоб люди були у безпеці.

Про зачинені двері бомбосховищ та підвалів в соцмережах пишуть вже давно - з початку повномасштабного вторгнення. Але поки що жоден посадовець будь-якого рангу у бідь-якому місті не поніс покарання за злочин проти людей, чим зараз є такі ось зачинені двері під час тривоги.

Джерело: Кореспондент


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме