"Підтримати"
Новини
Всі новини

На засіданні РНБО говорили про стратегію ядерного стримування агресора - Росія

На засіданні РНБО, яке відбулося 30 вересня, були розглянуті шляхи протидії спробам країни-агресора анексувати українські території, а також питання забезпечення колективної безпеки України та євроатлантичного простору.

Зокрема, обговорено активізацію стратегії ядерного стримування Росії з боку країн євроатлантичного простору.

Було заслухано інформацію голови Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка, в.о. голови СБУ Василя Малюка та начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирила Буданова.

Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, голова Херсонської ОВ Ярослав Янушевич та постійний представник Президента в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева, як повідомляється, проінформували президента Зеленського та учасників засідання про так зване "голосування", яке проводила Росія на тимчасово окупованих територій України. Наголошувалося, що під час фейкових референдумів відбувалися численні порушення та маніпуляції зі списками виборців.

Крім того,  РНБО розглянула питання щодо забезпечення колективної безпеки України та євроатлантичного простору. Учасники засідання заслухали доповіді міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та заступника керівника Офісу Президента Ігоря Жовкви.

"Було обговорено заходи, які необхідно вжити з метою забезпечення колективної безпеки євроатлантичного простору та України. Зокрема, це зміцнення та розширення міжнародної коаліції на підтримку України, збільшення військово-технічної допомоги нашій державі, посилення санкційного тиску на Росію, впровадження пропозицій щодо забезпечення безпеки на міжнародній арені, активізація стратегії ядерного стримування Росії з боку країн євроатлантичного простору, а також протидія гібридним загрозам, які спричиняє країна-агресор", - йдеться у повідомленні ОП.

Нагадаємо, 30 вересня Путін затвердив анексію захоплених регіонів півдня та сходу України. Прийняте Росією рішення є юридично незначним і не визнається демократичною світовою спільнотою.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини